03/04 Zawody Cross Country w Obornikach Wlkp. ODWOŁANE !
Dodane przez Boro dnia Kwiecień 03 2013 10:10:14

Rozszerzona zawartość newsa
KOMUNIKAT - 02.04.2013 godz.18.00

UPRZEJMIE INFORMUJEMY ,ŻE JESTEŚMY ZMUSZENI ODWOŁAĆ
I i II rundę MP i PP w Cross Country oraz II i III rundę MSPZ w Cross Country , która miała się odbyć w Obornikach w dniach 06-07.04.2013 .

Po konsultacjach z GKSM PZM w Warszawie , Gestorem SZP w Cross Country , oraz Sędzią ,jesteśmy zmuszeni odwołać w/w zawody . Biorąc pod uwagę aktualne warunki pogodowe , zalegalący śnieg na trasie oraz zmarzlinę nie mamy szans na przeprowadzenie bezpiecznej imprezy dla zawodników. Nasze uprzednie starania mające na celu doprowadzenie trasy do bezpiecznego użytku oraz próbę odśnieżenia , niestety nie przyniosły zamierzonego wcześniej efektu. Prognozy pogody w naszym regionie na najbliższy okres nadal nie są sprzyjące roztopom ( nocne przymrozki powodują utrzymywanie się zmarzliny ) .
Biorąc pod uwagę wyjątkową sytuację pogodową oraz przede wszystkim bezpieczeństwo zawodników zarząd Motoklubu Oborniki podjął ciężką decyzję o odwołaniu kolejnych zawodów.
Ewentualny termin zastępczy wyznaczy GKSM PZM , o którym oczywiście poinformujemy na naszej stronie.

Ze względu na krótki czas do zbliżających się terminów prosimy o pilne przekazanie osobom zainteresowanym w/w komunikatu.

Pozdrawiamy
Zarząd Motoklubu